Przedszkole nr 10 w Malborku
Strona głowna  /  INNE SPOSOBY NAUKI
INNE SPOSOBY NAUKI

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  dyrektor  Przedszkola nr 10 w Malborku informuje, że w okresie od 25.03.2020 r.
do 26.04.2020 r.  Przedszkole nr 10  realizuje zadania jednostki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 

Do kontaktu z wychowankami i rodzicami wykorzystujemy:

 • stronę internetową przedszkola
 • telefon
 • media społecznościowe (facebook, messenger) - grupy zamknięte na fb:
 • Smerfy P10 Malbork, 
 • Krasnoludki P10 Malbork,  
 • Biedronki P10 Malbork
 • Motylki P10 Malbork
 • pocztę elektroniczną  (poniżej adresy mailowe do nauczycieli):
 • tatianajankiewicz@wp.pl
 • agnieszka.jastak@wp.pl
  teresawdowiak29@wp.pl
  martachrzanowska12@wp.pl
  mariolalange1@wp.pl
  agnieszkaczechowskapiekos@wp.pl

Nauczyciele zapraszają rodziców swoich wychowanków do  zamkniętych grup na specjalnie utworzonych grupowych kontach na facebooku.

Umożliwi to kontakt nauczyciela z rodzicami i wychowankami. W kontaktach poprzez messenger i facebook rodzice  mogą kontaktować się także ze sobą, jak również dzieci  między sobą pod nadzorem dorosłych. Chodzi o wzajemne wsparcie w tym trudnym dla wszystkich okresie odosobnienia.

Nauczyciele  proponują dzieciom różne aktywności i motywują je do działania poprzez organizację m. in. konkursów. Rezultatatami swoich działań  można dzielić się z członkami grupy, wstawiając zdjęcia czy filmiki.

Nauczyciele służą też  rodzicom wsparciem merytorycznym, udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące dzieci, wychowania i nauczania.

Dziękujemy wszystki rodzicom, którzy już aktywnie działają w swoich grupach wraz z dziećmi, a spóźnialskich zachęcamy  do dołączenia do facebookowych grup przedszkolnych, a  dzieci do udziału w proponowanych przez nauczycieli zabawach i konkursach.  Zachęcam też do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną.

Wkrótce  rodzice też otrzymają dostęp do dziennika elektronicznego swojej grupy.

Dyrektor Przedszkola nr 10 codziennie w godz. 10.00 - 11.00  pozostaje do dyspozycji rodziców pod numerem telefonu (55) 272 32 21, aby udzielić informacji i wsparcia.

Prosimy śledzić wpisy na naszej stronie internetowej.

 

Życzymy wytrwałości w oczekiwaniu na powrót do normalności.

Jolanta Truszczyńska

Dyrektor

Przedszkola nr 10 w Malborku

#pozostańwdomu

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-04-10